Staňte se členy Partnerského programu

Chcete vydělávat s Conradem? Můžete! Začleňte své vlastní webové stránky do Partnerského affiliate programu společnosti Conrad Electronic a proměňte své návštěvníky na hotovost.

Co je affiliate marketing?

Affiliate marketing je způsob on-line marketingu, který funguje na bázi spolupráce obchodníka (Conrad Electronic) s partnerem. Partner na svých webových stránkách propaguje pomocí bannerů, dynamických výloh, textových odkazů produkty obchodníka a za to získává provizi.

Jak mám postupovat?

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, tak se nejprve zaregistrujte. Při registraci vyplníte ID refereru. Jde o jednoznačné označení vás, jako partnera. Toto označení bude identifikovat návštěvy a konverze z vašeho webu, na základě kterých vám pak bude vyplácena provize.

Pro propagaci si můžete vybírat z mnoha bannerových reklamních kampaní nebo si můžete nadefinovat vlastní banner s produkty od Conrada - tzv. dynamickou výlohu.

Conrad Electronic

Conrad je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 85 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.